KONFERENCJE

G20 Resto Bar dysponuje przestronnymi wnętrzami, które z powodzeniem pomieszczą sporą liczbę gości na wszelkie konferencje, warsztaty i szkolenia.

Zapewniamy salę wyposażoną w projektor, ekran, flipchart, przedłużacze i wszystkie inne potrzebne urządzenia. Organizujemy także serwis kawowy, napoje zimne, ciastka, a także posiłki ciepłe i lunche. Wystawiamy faktury VAT.

Niekwestionowaną zaletą naszego lokalu jest także obecność Hotelu Grodzka 20 w tym samym budynku, dzięki czemu uczestnicy konferencji mogą przenocować na miejscu, bez konieczności oddalania się od miejsca spotkania.

G20 Resto Bar organizuje również cateringi. Dowozimy gotowe jedzenie do Państwa biur, domów lub na imprezy plerenowe. Ofertę dopasowujemy indywidualnie w zależności od liczby gości oraz Państwa preferencji. Zapewniamy zarówno jedzenie, napoje jak i profesjonalną obsługę kelnerską.


Galeria

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.