MENU

G20 przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem. Nasze menu zostało skonstruowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego Szefa Kuchni. Serwujemy kuchnię polską, którą sezonowo i atrakcyjnie urozmaicamy.

Korzystamy wyłącznie ze świeżych produktów zamawianych u sprawdzonych dostawców, a potrawy przygotowujemy w otwartej kuchni na oczach gości. Większość składników dań tworzymy samodzielnie. Codziennie wyrabiamy nasz własny, domowy makaron, lody, wszelkie sosy i dodatki. 

Do każdej potrawy możemy polecić odpowiednie, pasujące do niej wino. Piwoszy z kolei na pewno ucieszy pełna lodówka 20 rodzajów piw rzemieślniczych, którą na bieżąco uaktualniamy. A wieczorem zapraszamy na urokliwe patio, na którym można zrelaksować się przy drinku autorstwa naszych barmanów. 

Motywem wiodącym w naszej restauracji jest wykorzystanie regionalnych produktów najwyższej jakości i podanie ich w przystępnej dla każdego cenie. Staramy się tworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie.

Galeria

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.