RESTO BAR

A czy Ty byłeś już u nas? Jesteśmy młodą restauracją, którą tworzą młodzi, kreatywni ludzie! G20 Resto Bar to nowoczesna kuchnia polska nawiązująca do nowego nurtu - bistronomii. Idea ta łączy wysokiej jakości potrawy wykonane z najlepszych, regionalnych produktów z przystępną ceną. Nasz Szef Kuchni Tomasz Tarka to młody, zdolny i pełen pasji kucharz. Przyjdź do nas, spróbuj i wracaj!

G20 to trzy przenikające się poziomy

  • Sala na parterze charakteryzuje się industrialnym wystrojem, luźną atmosferą i przyjaznym klimatem. Codziennie zaprasza na lunch wszystkich zabieganych z okolicy. To tutaj parzymy dla Was pyszną kawę, a także pomagamy w wyborze spośród licznych piw rzemieślniczych.
  • Sala restauracyjna na pierwszym piętrze z przyjemnością ugości osoby poszukujące wyjątkowej atmosfery na romantyczną kolację czy większe grupy osób na spotkanie biznesowe. Szeroki wybór win z karty ułożonej specjalnie dla Nas przez wykwalifikowanego sommeliera z pewnością podkreśli każde danie i trafi nawet w najbardziej wymagające podniebienie.
  • Wieczorem kusi nasz Cocktail Bar położony na poziomie -1. Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do miksologii, rozmaite alkohole oraz barmanów, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niepowtarzalna atmosfera i profesjonalizm załogi stoją otworem dla osób ciekawych niecodziennych połączeń smaków oraz świetnej zabawy.

Galeria

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.